Mongolija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Mongolija parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Mongolijoje

Mongolija ribojasi su Kinija ir Rusija. Jis žinomas dėl savo plačių stepių ir klajoklių kultūros. Ulan Batoro sostinėje yra Činggio Khaan aikštė (Čingischanas), garsioji Mongolų imperijos įkūrėja (tarp XIII ir XIV a.). Ulan Batoras yra Tuul upės slėnyje, prie Bogd Khan Uul nacionalinio parko sienos. Iš pradžių budistų klajoklių centras, jis tapo nuolatiniu gyvenvietės XVIII a. Sovietų okupacija XX amžiuje lėmė religinį apsivalymą. Išskirtinis miesto bruožas, kokį jį matome šiandien, yra sovietmečio pastatai.

Norėdami gerai paieškoti parduodamo turto Mongolijoje, turite perskaityti mūsų perspektyvas nekilnojamojo turto rinkoje.

Nekilnojamojo turto sektorius Mongolijoje 2017 m. Sulaukė atsitiktinių laimėjimų, tačiau šiais metais pasienio rinka gali išnykti teigiamo augimo teritorijoje.

2018 m. Tikimės, kad nuodugniai pagerės parduodamo nekilnojamojo turto kainos Mongolijoje, tačiau pagrindiniai miesto centrų vienetai pradės atidžiau stebėti BVP augimą.

Azijos plėtros banko (ADB) duomenimis, Mongolija užfiksavo 4% BVP augimą 2017 m. Tuo tarpu naujausias bendras nekilnojamojo turto pardavimo Mongolijoje kainų indeksas, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo 0,34%, o naujų nekilnojamojo turto kainų Mongolijoje padidėjo 0,75%.

  •  
    Persikėlimas į Mongoliją. Tremtis ir gyventi Mongolijoje

      Tęsdami galimų šalių, kuriose galime pradėti nuo nulio, investavimą į vietos nekilnojamąjį turtą, analizę, mes, „Realigro“, sutelkėme dėmesį į labai ypatingą žemę. Mes esame Azijoje, ypač rytinėje žemyno dalyje. Dienos tauta neturi išėjimo į jūrą ir turi mažiausią gyventojų tankį pasaulyje. Šim ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 5383

Parduoda Ūkio žemė, Mongolija, Tov, Terelj , Gorkhi, Bolor 6th ward

176,604.15EUR
Parduoda
Ūkio žemė

4 m²
Žemės įsikūręs centras Mongolijos. It 's labai gražus vaizdas ir su nesugadintas pobūdį. Žemė yra naujas šviežios, labai graži. It 's ne...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB